Wiązarki i owijarki palet

Odpowiednie zabezpieczenie produktów/ładunków do wysyłki to jeden z kluczowych etapów procesu pakowania, mający istotny wpływ na to, czy dotrą one do kontrahentów w należytym stanie. Dostarczamy pojedyncze maszyny oraz kompletne systemy end-of-line (końca linii pakujących), w których skład wchodzą zarówno urządzenia wiążące/spinające palety taśmami, owijające palety foliami rozciągliwymi, jak i transportu palet.

Optymalizujemy dobór maszyn i ciągów transportowych do wymogów klienta – ładunku i budżetu. Projektujemy, dostarczamy, integrujemy maszyny i kompletne linie oparte na rozwiązaniach produkowanych przez naszych wiodących partnerów – firmy Reisopack (poziome i pionowe wiązarki taśmą palet) oraz Pieri (z obrotowym przenośnikiem, ramieniowe i pierścieniowe owijarki foliami rozciągliwymi).
Nasze rozwiązania end-of-line możemy doposażać w moduły i urządzenia peryferyjne zgodnie z indywidualnymi wymogami klienta, np. automatyczne układy do zakładania narożników, systemy znakujące lub etykietujące palety, skanery, systemy dźwigowe i wymiany palet.

Wybierz kategorię


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!