Kartonowanie zbiorcze

W myśl zasady, iż dobre rzeczy muszą być dobrze zapakowane, razem z naszym partnerem, niemiecką firmą Somic, dostarczamy kompleksowe rozwiązania umożliwiające pakowanie zbiorcze produktów w różnego rodzaju typy opakowań kartonowych. Maszyny, stacje i kompletne linie końcowego pakowania zbiorczego firmy Somic Engineering to nowoczesne solidne rozwiązania, wykorzystujące wiedzę inżynieryjną potwierdzoną ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, zamknięte w zaskakująco kompaktowych konstrukcjach.

Zgodnie z hasłem firmy Somic Engineering – „Perform” – dostarczamy zarówno standardowe, jak i dopasowane do potrzeb produkcyjnych i charakterystyki produktu rozwiązania pakowania zbiorczego case packing. Oferujemy rozwiązania dla większości branż, w tym wszystkich sektorów branży spożywczej, farmaceutycznej, karm dla zwierząt, przemysłowej itp.

Somic Engineering to ścisła światowa czołówka producentów maszyn typu case packer – gdzie m.in. jednym z kluczowych wymogów klientów jest najwyższa wydajność przy zachowaniu maksymalnej niezawodności i możliwości pakowania produktów w różne systemy opakowań kartonowych (wraparound, dispalaye – tray cover, cover tray) –przewidujących formowanie kartonów i zamykanie wiekiem oraz wdrażanie innych rozwiązań tzw. customized, opracowywanych według indywidualnych projektów i potrzeb klientów.

 

SOMIC 424 T2 Typu Tacka

Dedykowany do opakowań jednoczęściowych, pozwalający na gromadzenie, grupowanie i pakowanie produktów w pudełkach otwartych opakowaniach typu tray (tacka).

Produkty w opakowaniach jednostkowych są doprowadzane pojedynczo grupowane. Pogrupowane produkty umieszczane są na płaskim wykroju kartonu. Wykrój jest składany wokół pogrupowanych produktów i sklejany klejem na gorąco.

SOMIC Traypacker 424 T2 PL

Katalog SOMIC Traypacker 424 T2 PL

SOMIC 424 W3 do opakowań jednoczęściowych typu Wraparound

Dedykowany do grupowania i pakowania produktów w kartonach wraparound, display, i tray.

Maszyna SOMIC 424 W3 do produktów o różnych kształtach i do różnych modeli kartonów jest wyposażona w indywidualnie dobrane narzędzia dla określonych formatów.

Produkty w opakowaniach jednostkowych są doprowadzane pojedynczo i grupowane. Następnie pogrupowane produkty umieszczane są na wykroju opakowania. Wykrój jest składany wokół pogrupowanych produktów i sklejany klejem na gorąco.

SOMIC_WrapAroundPacker 424 W3 PL

Katalog SOMIC WrapAround Packer 424 W3 PL

SOMIC 424 DT do opakowań kilkuczęściowych typu tacka/wieko

Dedykowany do grupowania i pakowania produktów w pudełkach otwartych i opakowaniach typu wieko/tacka (wieko wewnątrz).

Produkty w opakowaniach jednostkowych są doprowadzane pojedynczo i grupowane. Następnie wykrój wieka jest nakładany na grupę produktów, składany wokół nich i w razie potrzeby sklejany. Nakrytą wiekiem grupę produktów umieszcza się na wykroju opakowania typu tray. Tray jest składany wokół nakrytych wiekiem produktów i sklejany klejem na gorąco.

SOMIC_CoverTrayPacker 424 DT_PL

Katalog SOMIC Cover Tray Packer 424 DT PL

SOMIC 424 TD do opakowań kilkuczęściowych typu tacka/wieko

Dedykowany do gromadzenia, grupowania i pakowania produktów w pudełkach otwartych i opakowaniach typu tacka/wieko (wieko na zewnątrz).

Maszyna SOMIC 424 TD do produktów o różnych kształtach i do różnych modeli kartonów zostanie wyposażona w indywidualnie dobrane narzędzia dla określonych formatów.

Produkty w opakowaniach jednostkowych są doprowadzane pojedynczo i grupowane. Następnie pogrupowane produkty umieszczane są na wykroju opakowania typu tray. Wykrój jest składany wokół pogrupowanych produktów i sklejany klejem na gorąco. Na złożone opakowanie nakładane jest wieko i sklejane klejem na gorąco.

SOMIC_TrayCoverPacker 424 TD_PL

Katalog SOMIC Tray Cover Packer 424 TD PL

SOMIC ReadyPack do opakowań jednoczęściowych

Szybkie i niedrogie rozwiązanie pakowania standardowego dedykowane do gromadzenia, grupowania i pakowania produktów w
• pudełkach otwartych
• opakowaniach typu tray
• kartonach typu wrap around
• pudełkach składanych
• kartonach typu display

SOMIC ReadyPack jest przeznaczona do stosowania w obszarach, w których szybki zwrot z inwestycji jest ważniejszy niż prędkość i wydajność. Urządzenie może zostać skonfigurowane jako maszyna typu tray lub wrap around.

Produkty w opakowaniach jednostkowych są doprowadzane pojedynczo i grupowane. Następnie pogrupowane produkty umieszczane są na płaskim wykroju kartonowym. Wykrój jest składany wokół wszystkich pogrupowanych produktów i sklejany klejem na gorąco. W wersji wrap around dodatkowo składane i zamykane jest również wieko.

SOMIC_ReadyPack_PL

Katalog SOMIC ReadyPack PL


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!